اخبار اسلایدی
انتخاب دبیر و جانشین دبیرکانون سلامت محله فاز یک مهرگان

1397/10/8 شنبه

اهالى فاز یک مهرگان پس از فراخوان سراسرى، در حسینیه مسجد امیرالمومنین این محله دور هم گرد آمدند تا دبیر کانون سلامت محله را انتخاب کنند،  محمدحسینی بعنوان دبیر و محمدتقی اسفندیاری بعنوان جانشین دبیر در محله فاز یک مهرگان با اکثریت آرا انتخاب شدند.

در این برنامه مهندس نوروزعلی عزیزخانی معاون امور اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی قزوین در خصوص کانون‌های سلامت محلات و اهمیت تشکیل این کانون‌ها در محلات و همچنین وظایف دبیر و جانشین دبیر به سخنرانی پرداخت.

ربابه تقی پور مسئول امور اجتماعی فرمانداری شهرستان البرز درباره سازمان های مردم نهاد صحبت کرد و از فعالان عرصه اجتماعی خواست تا در تاسیس این سازمان ها مشارکت داشته باشند.

در ادامه دکتر علیرضا مهرعلیان مدیر شبکه بهداشت-درمان شهرستان البرز از همکاری و مساعدت مهندس عزیز خانی و کارشناسان معاونت اجتماعی دانشگاه، کارشناس آموزش و ارتقای سلامت شبکه و پرسنل مرکز خدمات جامع سلامت شماره دو مهرگان در تشکیل این کانون تشکر کرد و در آخر ابراز امیدواری کرد که تا پایان سال ۹۷ سایر کانون‌های سلامت محلات در شهرستان البرز تشکیل شده و رویکرد اجتماعی شدن سلامت در البرز با همکاری و مشارکت اقشار مختلف مردم روند رو به رشدی داشته باشد.

پس از سخنرانیها رای‌گیری، برای انتخاب دبیر و جانشین دبیر کانون سلامت محله انجام شد.